.
يكشنبه 1 اسفند 1395.

همکار گرامی!

1. این دوره با عنوان«امنیت رایانه» بصورت تخصصی و تنها برای همکاران حوزه IT می باشد. لذا مرحله پایانی که شامل برگزاری آزمون می باشد برای این دسته از همکاران فعال خواهد بود.

2. برای شرکت در این دوره ثبت نام الزامی است. فقط افرادی که از طریق این سامانه ثبت نام نمایند، قادر به شرکت در این دوره می باشند. مهلت ثبت نام به پایان رسید.

3. در مرحله ثبت نام، برای کد کاربری و رمز عبور صرفا از کد ملی استفاده نمایید. بدیهی است استفاده از دیگر کلمات و نشانها قابل قبول نمی باشد.

4. در تکمیل مشخصات خواسته شده در فرم ثبت نام دقت نمایید. لازم به ذکر است مشخصات درج شده توسط شما در بانک اطلاعاتی واحد آموزش کدگذاری و غیرقابل ویرایش خواهد شد.

5. پس از ثبت نام از طریق لینکهای زیر نسبت به دریافت محتوای آموزشی دوره اقدام نمایید.

6. زمان برگزاری آزمون متعاقبا از طریق این سایت و ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

 دانلود محتوای دوره آموزشی

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

 

برگزاری آزمون مجدد حدیث و نهج البلاغه سه شنبه 16/6/95

 بصورت همزمان از ساعت 8 تا 11

این آزمون به همت اداره کل آموزش و پژوهش برنامه ریزی شده که در تاریخ فوق برگزارخواهد شد. منابع آزمون به شرح زیر می باشد

1. مسابقه حدیث: بخش دوم کتاب مفاتیح الحیات اثر آیت الله جوادی آملی با موضوع «تعامل انسان با همنوعان» صفحه 209 تا 432

2. مسابقه نهج البلاغه: کتاب پیام امیرالمومنین علیه السلام اثر حضرت آیت الله مکارم شیرازی جلد اول تا انتهای خطبه اول صفحه 245    لینک دانلود

 

ورود به صفحه آزمون

به دنبال برگزاری دوره آموزشی سطح دو حراستهای استان اصفهان در سال 1394 ، آزمون این دوره بصورت الکترونیکی و حضوری در تاریخ پنجم آذرماه از ساعت 9 تا 11 صبح در محل ساختمان سایت مرکزی کامپیوتر دانشگاه اصفهان برگزار شد. این آزمون برای تعداد 140 نفر از فراگیران دوره و برای هر نفر به مدت 40 دقیقه برنامه ریزی و اجرا گردید.

با توجه به اشکالات متعدد در باز شدن سایت آزمون در زمان برگزاری و درخواستهای مکرر همکاران در کل کشور مهلت آزمون از تاریخ یکشنبه 6/10/94 تا 15/10/94 تمدید شد.

لازم به ذکر است که شرکت در این مرحله تنها برای افرادی است که ثبت نام شده اند اما موفق به شرکت در آزمون نشده اند و یا امتیاز کمتر از 14 کسب کرده اند.

جهت ورود به صفحه آزمون اینجا را کلیک کنید.

آزمون کتابخوانی از کتاب ارزشمند «انسان 250 ساله» که مجموعه ای کامل و شیوا از بیانات و دست نوشته های مقام معظم رهبری مدظله العالی درباره زندگی سیاسی-مبارزاتی ائمه معصومین علیهم السلام می باشد برگزار شد.

این آزمون با ثبت نام 22888 نفر از پرسنل حراست سازمانها و ادارات مختلف کشور از تاریخ 14/7/94 تا 15/8/94 برگزار شد.

به دنبال برگزاری دومین دوره آموزشی سطح یک حراستهای استان اصفهان در سال 1394 ، آزمون این دوره بصورت الکترونیکی و حضوری در تاریخ سوم شهریورماه از ساعت 8 تا 12 صبح در محل ساختمان سایت مرکزی کامپیوتر دانشگاه اصفهان برگزار شد. این آزمون در مدت 30 دقیقه و برای تعداد 130 نفر از فراگیران دوره برنامه ریزی و اجرا گردید.

 
اين كتاب شامل هفده فصل است كه نحوه چينش عناوين فصل‌ها، به‌صورت ترتيبِ تاريخي زندگي ائمه از دوران پيامبر اعظم تا دوره امام جواد، امام هادي و امام عسكري مي‌باشد؛ كه بيانات مقام معظم رهبري درباره اين سه امام بزرگوار در يك فصل ارائه شده است. در اولين فصل مروري گذرا بر زندگي سياسي پيامبر اسلام شده؛ كه توجه به وقايع اين دوران به‌عنوانِ آينه‌اي تمام‌نما از كل زندگي ائمه و ميزان و ملاكي براي شناخت حركت جريان اصيل اسلام طي ۲۵۰ سال، در ابتدا ضروري مي‌نمايد. سه فصل از اين كتاب، تبيين‌كننده شرايط اجتماعي و سياسي جامعه اسلامي به‌ويژه پس از حادثه عاشورا تا دوره امامت امام صادق است. اطلاع از اين شرايط، به درك بهتر حركت انسان ۲۵۰ ساله در اين برهه زماني حساس كمك فراواني مي‌كند.

ادامه مطلب ...

تمامی حقوق این سایت متعلق به واحد آموزش اداره کل حراست دانشگاه اصفهان می باشد